سامانه برگ

تصویر سامانه برگ 5

از اولین پروژه های شرکت ماهور سامانه برگه. این سامانه یه نرم افزار مدیریت دورکاری و زمان کاره، سامانه برگ به دو صورت تحت وب و اپلیکیشن اندروید در اختیار کاربران قرار داره. پنل ادمین تو سامانه برگ تحت وبه؛ تو این پنل، ادمین کارکنا رو داخل سیستم تعریف می کنه و بعدش کارمندها با استفاده از کلاینت وب یا اپ اندرویدی می تونن با نام کاربری و رمز وارد سیستم بشن. تو این قسمت پروژه و زیرمجموعه پروژه ای که روش کار می کنن رو انتخاب می کنن و نهایتا تاریخ و روز کار و نوع کار یعنی حضوری، دورکاری رو مشخص می کنن. تو شرایط کار حضوری ساعت ورود و خروج می زنن و تو دورکاری وظیفه و وقتی که برای کار گذاشتن رو مشخص می کنن.

تو قسمت پنل ادمین برنامه گزارش عملکرد ماهانه و روزانه کارکنا وجود داره. همینطور تو پنل ادمین همه اطلاعات به تفکیک جزئیات پروژه و زیر پروژه مشخص شده و آخرش شما می تونید از اطلاعات یه خروجی اکسل هم بگیرین.

واسه ساخت این برنامه تکنولوژی های مختلفی استفاده شده که شامل Dot Net Core تو بخش بک اند،sql server تو بخش دیتابیس، کاتلین تو کلاینت اندروید و ری اکت تو کلاینت وب می شه. طراحی  UI/UX نرم افزارم تو فیگما انجام شده. نرم افزار برگ از سال 1399 فعاله و ازش استفاده میشه.