Skip to content
تصویر گرافیکی سایت

سامانه ماهور تیم

ارائه دهنده خدماتی مختلف در قالب محصولات متنوع در حوزه های طراحی سایت، سئو، اینستاگرام.

محصولات

خدمات طراحی سایت ، سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو) و گرافیکی همگی محصولاتی هستند که برای کارفرمایان در پروژه های متنوع ، در سبک های گوناگون طراحی و پیاده سازی می شوند. تمامی این خدمات توسط تیم های مجرب طراحی و سئو به همراهی کارشناسان پشتیبانی ارائه می گردد.

هدف

در عصری که همه چیز به سمت آنلاین و اینترنتی شدن پیش میرود ، محال است که قسمت مهم زندگی انسان ها، یعنی کسب و کار ها از این غافله عقب بماند. تقریبا همه مردم دنیا یا تا به الان از ورژن آنلاین شغل خود درآمد کسب می کنند یا در این مسیر درحال تلاش هستند. ماهور تیم هم از زمان شروع فعالیت خود به مشاغل و صنف های مختلفی کمک کرده تا مزه درآمد اینترنتی را بچشند و این هدفی است بزرگ اما شیرین و لذت بخش که توانسته ایم در این راستا ، تیک اهدافی که تعیین کرده بودیم را بزنیم. 

روند طراحی

طراحی مسئله ای است حیاتی و مهم که روند و مسیر خود مختص خود را داراست. در اول این مسیر ما سعی میکنیم اطلاعاتی که برای شروع این روند لازم و ضروری هستند را از صاحبان مشاغل و کارفرمایان دریافت نمائیم تا پروژه ای متناسب با حوزه فعالیتی تعیین شده راه اندازی کنیم. فرقی ندارد که این پروژه چه نوع خدماتی رو می طلبد ، از حدمات طراحی سایت تا سئو و بهینه سازی گرفته تا طراحی طرح های گرافیکی برای هر پلتفرمی. هرکدام از این موارد ذکر شده نیازمند داده هایی هستند که روند آشنایی ما با پروژه ها تسریع سازند و یاری کننده تیم ماهور در این مسیر باشند. 

در مرحله دوم بعد از کسب اطلاعات اولیه ، جلسه ای تیمی بین اعضای تیم برگزار شده و نظرات و پیشنهاداتی مرتبط با پروژه بیان می شود تا وایرفریم (در پروژه های طراحی سایت) و تحلیل و آنالیز ، تعیین استراتژی و در نتیجه ارائه پلن کاری (در پروژه های سئو) برنامه ریزی و خدمت کارفرمایان عزیز ارائه می گردد تا با مشورت و در صورت تائید توسط آنها استارت پروژه رقم زده شود.

محصولات ما

خدمات ماهور