دانش تحلیل

لوگو سایت دانش تحلیل

دانش تحلیل یه سایت تو حوزه خدمات و آموزش امور مالیه. این سایت با استفاده از وردپرس ساخته شده. واسه ساخت این سایت اولش طرح UI/UX تو فیگما آماده شده و بعد سایت با استفاده از وردپرس طراحی شده.

سامانه اتوپی

لوگو اتوپی

سامانه اتوپی از سال 1401 فعاله. این سامانه واسه نقل و انتقال پول استفاده میشه و هدفش کمک به کار آدمهاییه که خارج کشور هستن و میخوان مبلغی رو به داخل کشور واریز کنن. سامانه اتوپی یه سامانه تحت وبه که با وصل شدن به درگاه بانکهایی مثل صادرات، سپه و… این امکان رو به کارفرما میده تا با بارگذاری یه دستور پرداخت داخل سیستم، پرداخت به حساب مشتریا انجام بشه. این سامانه دو ساله که فعاله و تو این دو سال 60 میلیارد تومان نقل و انتقالات مالی توی اون انجام شده. این پروژه یکی از پروژه های فعال شرکته و الان هم پشتیبانی سامانه و اضافه کردن فیچرهای جدید به سامانه توسط تیم ماهور انجام میشه.

واسه ساخت این برنامه تو بخش فرانت اند از ری اکت و تو بک اند از Dot Net Core استفاده شده و دیتابیسش هم sql server است.

 

سامانه برگ

تصویر سامانه برگ 5

از اولین پروژه های شرکت ماهور سامانه برگه. این سامانه یه نرم افزار مدیریت دورکاری و زمان کاره، سامانه برگ به دو صورت تحت وب و اپلیکیشن اندروید در اختیار کاربران قرار داره. پنل ادمین تو سامانه برگ تحت وبه؛ تو این پنل، ادمین کارکنا رو داخل سیستم تعریف می کنه و بعدش کارمندها با استفاده از کلاینت وب یا اپ اندرویدی می تونن با نام کاربری و رمز وارد سیستم بشن. تو این قسمت پروژه و زیرمجموعه پروژه ای که روش کار می کنن رو انتخاب می کنن و نهایتا تاریخ و روز کار و نوع کار یعنی حضوری، دورکاری رو مشخص می کنن. تو شرایط کار حضوری ساعت ورود و خروج می زنن و تو دورکاری وظیفه و وقتی که برای کار گذاشتن رو مشخص می کنن.

تو قسمت پنل ادمین برنامه گزارش عملکرد ماهانه و روزانه کارکنا وجود داره. همینطور تو پنل ادمین همه اطلاعات به تفکیک جزئیات پروژه و زیر پروژه مشخص شده و آخرش شما می تونید از اطلاعات یه خروجی اکسل هم بگیرین.

واسه ساخت این برنامه تکنولوژی های مختلفی استفاده شده که شامل Dot Net Core تو بخش بک اند،sql server تو بخش دیتابیس، کاتلین تو کلاینت اندروید و ری اکت تو کلاینت وب می شه. طراحی  UI/UX نرم افزارم تو فیگما انجام شده. نرم افزار برگ از سال 1399 فعاله و ازش استفاده میشه.

سایت نوآپی

لوگو نوآپی

این پروژه مشابه سامانه ایرانی کارته و واسه کارهایی که نیاز به پرداخت ارزی داره مثل واریز پول به حسابهای خارجی یا خرید اشتراک و… میتونین از این سامانه استفاده کنین. واسه این سامانه تیم ماهور از کلاینت تحت وب استفاده کرده که سه تا پنل داره. یه پنل، پنل ادمینه که ادمین برای مدیریت کارها ازش استفاده میکنه، یه بخش هم واسه مدیریت کارهای کاربره و یه بخش وردپرس هم داره که برای لندینگ و بخش بلاگ ازش استفاده میشه. کار طراحی این سایت تموم شده اما راه اندازی بیزینسی آن هنوز انجام نشده و تو مرحله تسته.

واسه راه اندازی این سامانه تو پنل کاربر از ری اکت استفاده شده، تو پنل ادمین از vue js و tailwind استفاده شده و واسه بک اند و دیتابیس هم از Dot Net Core و sql server استفاده شده و بخش بلاگ هم با وردپرس کار شده.

سایت گیم میت

لوگو گیم میت

سایت گیم میت یه سایت تو زمینه سرگرمی و بازیه. این سایت با وردپرس طراحی شده و شما می تونید واسه رزرو ایونت های مختلف بازی و سرگرمی مثل مافیا، بردگیم و… از این سایت استفاده کنین. واسه طراحی این سایت اول طرح اولیه UI/UX تو فیگما آماده شده و بعد هم با وردپرس پیاده سازی سایت انجام شده.